12. 7. 2009

prípravný

Revúca

 - 

Podbrezová U19

   3 : 1   

Schelling, K. Máté, Micheľ

19. 7. 2009

   Turnaj: "O pohár primátora mesta Hnúšťa" - 2. miesto

 

semifinále

Revúca

 - 

Kokava n. Rimav.

3 : 1

Schelling, K. Máté, Gömöri

 

finále

Hnúšťa

 - 

Revúca

2 : 1

Schelling

26. 7. 2009

   Turnaj: "Memoriál Ondreja Ďuriša" v Jelšave - 3. miesto

 

semifinále

Revúca

 - 

Tornaľa

2 : 5

Micheľ, Schelling

 

o 3. miesto

Jelšava

 - 

Revúca

2 : 6

Lunter 3, Schelling 2, Bajús

2. 8. 2009

prípravný

Tisovec

 - 

Revúca

3 : 1

Šestina

 


4. liga SsFZ, skupina JUH - jesenná časť sezóny 2009/2010

9. 8. 2009

o 16:30

1. kolo

Žiar nad Hronom

 - 

Revúca

2 : 0

video

16. 8. 2009

o 16:00

2. kolo

Revúca

 - 

Hliník nad Hronom   

2 : 4

Schelling, vlastný 

20. 8. 2009

prípravný

Revúca

 - 

Revúčka

8 : 0

Švec 4, Micheľ 3, Gömöri

23. 8. 2009

o 16:00

3. kolo

Banská Štaivnica

 - 

Revúca

1 : 1

T. Švihla     video

30. 8. 2009

o 16:00

4. kolo

Revúca

 - 

Veľký Blh

3 : 0

Švec, Majerčík (11 m), Lunter

2. 9. 2009

prípravný

Revúca

 - 

Revúčka

5 : 0

Bajús 3 (1 z 11 m), Švec 2

6. 9. 2009

o 15:30

5. kolo

Divín

 - 

Revúca

2 : 1

Gömöri     ČK: Lunter

13. 9. 2009

o 15:30

6. kolo

Revúca

 - 

Podlavice

2 : 4

Švec, Neušel

20. 9. 2009

o 15:00

7. kolo

Kalinovo

 - 

Revúca

1 : 1

Gömöri

27. 9. 2009

o 15:00

8. kolo

Revúca

 - 

Tisovec

0 : 1

foto

4. 10. 2009

o 14:30

9. kolo

Brusno

 - 

Revúca

3 : 1

Magura

11. 10. 2009

o 14:30

10. kolo

Dolná Strehová

 - 

Revúca

0 : 2

K. Máté, Bajús

18. 10. 2009

o 14:00

11. kolo

Revúca

 - 

Hajnačka

4 : 1

Magura, Lunter, Majerčík (11 m), Šestina

25. 10. 2009

o 14:00

12. kolo

Štiavnické Bane

 - 

Revúca

4 : 2

Lunter, Majerčík (11 m)

1. 11. 2009

o 13:30

13. kolo

Revúca

 - 

Poltár

1 : 0

Gömöri

 

 

 

 

 

 

 

31. 1. 2010

  prípravný (umelá tráva)

Revúca

 - 

Klenovec

6 : 4

K. Máté 2, Lunter 2, Švec, Gömöri

7. 2. 2010

prípravný

Lubeník

 - 

Revúca

3 : 4

T. Švihla, L. Švihla, Gömöri 2

21. 2. 2010

Zimný pohár

Revúca

 - 

Sirk

4 : 1

Šestina, Lunter, Švec, Gömöri

28. 2. 2010

Zimný pohár

Lubeník

 - 

Revúca

0 : 3

Švec 2, L. Švihla

7. 3. 2010

Zimný pohár

Muráň

 - 

Revúca

1 : 2

Švec, Lunter

13. 3. 2010

prípravný

Revúca

 - 

Jelšava

3 : 1

Kubus, K. Máté, Majerčík

14. 3. 2010

prípravný (umelá tráva)

Tisovec

 - 

Revúca

1 : 1

Majerčík

21. 3. 2010

prípravný

Revúca

 - 

Muráň

4 : 2

Majerčík 2, Gömöri, L. Švihla

 


4. liga SsFZ, skupina JUH - jarná časť sezóny 2009/2010

28. 3. 2010

o 15:00

14. kolo

Revúca

 - 

Žiar nad Hronom

2 : 0

Šestina, Švec

4. 4. 2010

o 15:30

15. kolo

   Hliník nad Hronom

 - 

Revúca

2 : 1

Kubus

11. 4. 2010

o 15:30

16. kolo

Revúca

 - 

Banská Štiavnica

2 : 1

Švec, Urc

18. 4. 2010

o 16:00

17. kolo

Veľký Blh

 - 

Revúca

1 : 0

 

25. 4. 2010

o 16:00

18. kolo

Revúca

 - 

Divín

7 : 1

Švec 4, Gömöri 2 (1 z 11 m), Majerčík (11 m) foto

2. 5. 2010

o 16:30

19. kolo

Podlavice

 - 

Revúca

2 : 0

 

9. 5. 2010

o 16:30

20. kolo

Revúca

 - 

Kalinovo

0 : 2

 

16. 5. 2010

o 17:00

21. kolo

Tisovec

 - 

Revúca

3 : 0

kontumačne     foto

23. 5. 2010

o 17:00

22. kolo

Revúca

 - 

Brusno

1 : 1

Majerčík (11 m)

30. 5. 2010

o 17:00

23. kolo

Revúca

 - 

Dolná Strehová

2 : 1

Švec, Urc     foto

6. 6. 2010

o 17:00

24. kolo

Hajnačka

 - 

Revúca

2 : 1

Majerčík (11 m)

13. 6. 2010

o 17:00

25. kolo

Revúca

 - 

Štiavnické Bane

3 : 0

vlastný, Majerčík, Švec     ČK: Majerčík

18. 6. 2010

o 17:00

26. kolo

Poltár

 - 

Revúca

6 : 1

 

 

Naši partneri

To Top