6. 7. 2013 

prípravný

Revúca 

 - 

Cankovas (SLO)

   7 : 2   

Majerčík 3, Faško 2, Lunter, Bystrán

20. 7. 2013 

prípravný

Medzibrod 

 - 

Revúca

4 : 0

 

28. 7. 2013 

prípravný

Tisovec 

 - 

Revúca

2 : 2

Wollinger, Šestina

31. 7. 2013 

prípravný

Revúca 

 - 

Rožňava

1 : 2

Wollinger (11 m)

 
4. liga SsFZ, skupina JUH - jesenná časť sezóny 2013/2014

3. 8. 2013 

o 16:30

1. kolo

Zvolen 

 - 

Revúca

2 : 1

Gömöri (11 m)   viac info    zostavy

11. 8. 2013 

o 16:30

2. kolo

Revúca 

 - 

Málinec

2 : 2

Bystrán, Slovák     zostavy

18. 8. 2013 

o 16:00

3. kolo

voľno

 

 

25. 8. 2013 

o 16:00

4. kolo

Revúca 

 - 

Podbrezová B

2 : 1

Majerčík, Bystrán    zostavy   video

1. 9. 2013 

o 15:30

5. kolo

Divín 

 - 

Revúca

1 : 0

ČK: Gömöri, Lunter     zostavy

8. 9. 2013 

o 15:30

6. kolo

voľno

 

 

15. 9. 2013 

o 15:30

7. kolo

Poltár 

 - 

Revúca

2 : 1

Ganaj     zostavy

22. 9. 2013 

o 15:00

8. kolo

Revúca 

 - 

Žarnovica

1 : 2

Bystrán     zostavy     video

29. 9. 2013 

o 15:00

9. kolo

Hnúšťa 

 - 

Revúca

3 : 0

zostavy

6. 10. 2013 

o 14:30

10. kolo

Revúca 

 - 

Detva

2 : 1

Gömöri, vlastný     zostavy    video

13. 10. 2013 

o 14:30

11. kolo

Kováčová 

 - 

Revúca

2 : 0

zostavy

20. 10. 2013 

o 14:00

12. kolo

Fiľakovo 

 - 

Revúca

1 : 1

Švec     zostavy

27. 10. 2013 

o 14:00

13. kolo

Revúca 

 - 

Veľký Krtíš

1 : 1

Švec     zostavy     video

29. 8. 2013 

o 16:00

14. kolo

Štiavnické Bane 

 - 

Revúca

2 : 2

Lunter, Bystrán, ČK: Švec     zostavy

11. 9. 2013 

o 15:30

15. kolo

Revúca 

 - 

Vinica

2 : 2

Ganaj, vlastný, ČK: Slovák     zostavy

 

 

 

 

 

 

 

 

8. 2. 2014

prípravný

Tornaľa

-

Revúca

0 : 0

 

16. 2. 2014

  prípravný (umelá tráva)  

Bacúch

-

Revúca

0 : 2

Semeník (11 m), Lunter

23. 2. 2014

prípravný (umelá tráva)

Revúca

-

Rožňava

2 : 6

Šestina (11 m), Majerčík

2. 3. 2014

prípravný

Lubeník

-

Revúca

4 : 2

Majerčík, Gömöri

8. 3. 2014

prípravný (umelá tráva)

Medzibrod

-

Revúca

2 : 0

 

9. 3. 2014

prípravný

Rožňava

-

Revúca

8 : 2

Lunter, Gömöri (11 m)

 
4. liga SsFZ, skupina JUH - jarná časť sezóny 2013/2014

23. 3. 2014 

o 15:00

16. kolo

Revúca 

 - 

Zvolen

0 : 5

zostavy

30. 3. 2014 

o 15:00

17. kolo

Málinec 

 - 

Revúca

2 : 2

Majerčík, Gömöri (11 m)     zostavy

6. 4. 2014 

o 15:30

18. kolo

voľno

 

 

13. 4. 2014 

o 10:30

19. kolo

Podbrezová B 

 - 

Revúca

4 : 1

Semeník (11 m)     zostavy

20. 4. 2014 

o 16:00

20. kolo

Revúca 

 - 

Divín

2 : 1

Lunter, Majerčík     zostavy

8. 5. 2014 

o 16:30

21. kolo

voľno

 

 

4. 5. 2014 

o 16:30

22. kolo

Revúca 

 - 

Poltár

2 : 0

Semeník 2     zostavy     video

11. 5. 2014 

o 16:30

23. kolo

Žarnovica 

 - 

Revúca

0 : 0

zostavy

18. 5. 2014 

o 17:00

24. kolo

Revúca 

 - 

Hnúšťa

5 : 1

Šestina, Bystrán, Lunter, Urbánik, Švec   zostavy

video

25. 5. 2014 

o 17:00

25. kolo

Detva 

 - 

Revúca

0 : 0

zostavy

1. 6. 2014 

o 17:00

26. kolo

Revúca 

 - 

Kováčová

1 : 0

Majerčík (11 m)     zostavy     video

8. 6. 2014 

o 17:00

27. kolo

Revúca 

 - 

Fiľakovo

1 : 0

Bystrán, ČK: Slovák     zostavy     video

15. 6. 2014 

o 17:00

28. kolo

Veľký Krtíš 

 - 

Revúca

0 : 2

Šestina, F. Faško     zostavy

1. 5. 2014 

o 16:30

29. kolo

Revúca 

 - 

Štiavnické Bane

3 : 1

Urbánik 2, Semeník (11 m)     zostavy     video

27. 4. 2014 

o 16:00

30. kolo

Vinica 

 - 

Revúca

2 : 1

Šestina     zostavy

 

Naši partneri

To Top